Organisasi PPD

PUAN TAH NIA BTE HAJI JAMAN
Pegawai Pendidikan Daerah
Pegawai Pendidikan Daerah
GANI SENANG
Timbalan Pegawai Pendidikan Daerah
AG DAMIT SURAN
Ketua Unit
Ketua Unit Penilaian & Peperiksaan
ARBAEN SHAWAL
Ketua Unit
Ketua Unit Pendidikan Islam
AZMI HJ DATUK MATUSSIN
Ketua Unit
Ketua Unit Pengurusan Sekolah
DOREEN NURSARENNA ABDULLAH
Ketua Unit
Ketua Unit Pengurusan Akademik
FARHANA MARDIAH ABDULLAH
Ketua Unit
Ketua Unit Sains & Matematik
ISMAIL ALI HASSAN
Ketua Unit
Ketua Unit Sains & Kemasyarakatan
MOHD ADLI MAHALI
Ketua Unit
Ketua Unit Pembangunan Kemanusiaan
MOHD EHRAM ADANAN
Ketua Unit
Ketua Unit Jaminan Kualiti
MOHD FAIZAL HIZAM BIN NORDIN
Ketua Unit
Ketua Unit Pembangunan & Bekalan
MOHD IDREMZIZAN IDRIS
Ketua Unit
Ketua Unit Pengurusan Maklumat & ICT
SHIRNEY LIM
Ketua Unit
Ketua Unit Teknologi & Vokasional
SULAIMAN AWANG
Ketua Unit
Kaunselor Organisasi Daerah
ELSIE SHARON GILUK
SISC+
Ketua Unit School Improvement Specialist Coach P SISC+
ROSENIEZAH SALIPIN
Ketua Unit
Ketua Unit Pentadbiran Dan Perkhidmatan
FUIMIE CHONG
Ketua Unit
Ketua Unit Pengurusan Kewangan dan Akaun
SUGIHARTO BIN KASIMIN
Penyelia
Unit Penilaian & Peperiksaan
SUSIE @ SUZIE STEPHEN TUNNING
Penolong Pegawai
Unit Penilaian & Peperiksaan
DAYANGKU ROSNI HJ AG SIMPUL
Penolong Pegawai
Unit Pendidikan Islam
LORRENDAH JOSEPH
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Maklumat & ICT
SARIPAH BINTI GHUL HASSAN
SIP+
Unit Pengurusan Sekolah
DR SARKAUVI BIN MASERI
SIP+
Unit Pengurusan Sekolah
JAHIAH @ JALILAH BINTI APIANG
SIP+
Unit Pengurusan Sekolah
LEE BING FUNG
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Sekolah
NOREEHAN BT YAKUB
AKP
Unit Pengurusan Sekolah
HASANAH BINTI MOHAMAD
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Sekolah
ROSLEE BIN SAMAT
Penyelia
Unit Pengurusan Sekolah
ZULHAIRI BIN ALI
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Sekolah
HANIFAH BINTI HABIBUDING
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Sekolah
DG. ADIZMAH BINTI AG MUMIN
Penyelia
Unit Pengurusan Sekolah
DINO BIN SHAMSUDDIN
Penolong Pegawai
Unit Pembangunan Kemanusiaan
ABDUL ZANI BIN EBNU HASSAN
Penolong Pegawai
Unit Pembangunan Kemanusiaan
RAMLI BIN AHMAD
Penyelia
Unit Pembangunan Kemanusiaan
MASDI MUS BIN AHMAD
Penyelia
Unit Pembangunan Kemanusiaan
SUZANAH BINTI AWANG HUSSIN
Penyelia
Unit Pembangunan Kemanusiaan
RAFIDAH BINTI AG ABBAS
Penolong Pegawai
Unit Pembangunan Kemanusiaan
ROSNIH @ ANGELA BINTI TUNDIM
SISC+
Unit Pengurusan Akademik
YAP MEI CHING @ CAROL YAP
SISC+
Unit Pengurusan Akademik
SARIPAH BINTI AG BESAR
SISC+
Unit Pengurusan Akademik
YONG PEI NA
SISC+
Unit Pengurusan Akademik
NANCY YONG @ ANNE
SISC+
Unit Pengurusan Akademik
AL FADIL BIN AMIL BUSTAN
SISC+
Unit Pengurusan Akademik
WONG SHIAT LU
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Akademik
SHARIFAH BINTI ALI
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Akademik
SARIJAH @ RIJAH BT DSP HJ MOHD DUN
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Akademik
NANEH @ NANNY BINTI JEBOD @ UBUD
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Akademik
SUZIAHNIE BT ISHAK
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Akademik
NURWANIEDAH WINNIE BINTI ABDULLAH
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Akademik
JUDITH JUSTINE @ NURHAFIZAH
Penolong Pegawai
Unit Pengurusan Akademik
SARIN BIN BAHARUDDIN
Penolong Pegawai
Unit Pembangunan & Bekalan
YAHYA BIN MUMIN
Penyelia
Unit Pembangunan & Bekalan
HARTINA BINTI MUHAMADIA
AKP
Unit Pembangunan & Bekalan
RAIMAH BINTI MD HUSSIN
AKP
Unit Pembangunan & Bekalan
EMMAHWATI BINTI EMRAN
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
ROSNAINI BINTI HJ SABLI
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
NORADRIANDRIYANI BINTI HAMIS
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
MARIANI BINTI MADISAH
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
JAMIAH BINTI MALUDIN
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
ABD HAKIM BIN NAIM
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
REDZUAN B SAMSU BAHARUUN
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
AG HAMID B AWANG
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
JEFFRY BIN A. TAJUDIN
AKP
Unit Pentadbiran & Perkhidmatan
JANE JOHANA SIMON
AKP
Unit Pengurusan Kewangan & Akaun
NOOR AIN BINTI ABDULLAH
AKP
Unit Pengurusan Kewangan & Akaun
NORAINAH @ IMAH BINTI AG LAMPOH
AKP
Unit Pengurusan Kewangan & Akaun
Spread the love