NAMA PROGRAM            : MALAYSIA MATHEMATICS COMPETITION (MMC 2020)

TARIKH/HARI                     : 08 JULAI 2020

TEMPAT                               : Tempat membuat ujian masing-masing.

BIL. MURID                         : 28 orang murid

OBJEKTIF                             : Menggalakkan murid untuk menjawab soalan Matematik yang melibatkan KBAT/HOTS

 

Disebabkan oleh penularan wabak COVID-19, pihak pengurusan MMC 2020 telah membuat keputusan untuk menjalankan pertandingan MMC & MSC 2020 secara atas talian (online). Perkara ini adalah bagi memastikan pertandingan ini dapat dijalankan dengan kadar segera memandangkan tarikh pembukaan sekolah secara penuh masih belum ditetapkan. Pihak kami akan berusaha untuk mengumumkan keputusan ujian dan mencetak sijil dengan segera sebaik tamat pertandingan tersebut.

 

Tarikh baru bagi pertandingan MMC & MSC 2020 adalah seperti ketetapan berikut:

Malaysia Mathematics Competition (MMC 2020)  : 8 Julai 2020 (8.30am – 9pm)

KEPUTUSAN AKHIR:

NO NAMA TAHUN KATEGORI PENCAPAIAN
1 SHARIFAH NUR BAHIYYAH 2 LP PARTICIPATION
2 WAN ZULKARNAIN B. WAN ZULHIDAYAT 2 LP DISTINCTION
3 NEYSA QUIRINUS ABEL 2 LP PARTICIPATION
4 ELVA DAS 2 LP MERIT
5 JAYDEN BRAYDEN JIMMY 2 LP MERIT
6 ANNE NUR DEANYYIA BT ABDULLAH 2 LP MERIT
7 SHAWN SAMRATH SINGH GHOMAN 2 LP MERIT
8 NIEL SEANMIEZ BERNIE @ BEN 2 LP PARTICIPATION
9 PUTRI NUR BALQIS 2 LP MERIT
10 AVIELA ROSA TERRANCE WILLIAM 3 MP DISTINCTION
11 SAFWAH NABILA BINTI SOPHIAN 3 MP MERIT
12 IZZAH MAISARAH BT NOR RUSLI 3 MP DISTINCTION
13 NUREEN QAISARA BINTI SAMDI 3 MP DISTINCTION
14 SITI NUR FARZANAH BINTI KHAIRULFAMIEE 3 MP MERIT
15 IZZAT IZZ WAZIEN BIN RUJISSMANY @ KINON 4 MP DISTINCTION
16 ETHEL EVANA WILFRED KULAINI 4 MP PARTICIPATION
17 CLIFF RUSSELL FREDERICK 4 MP PARTICIPATION
18 JAYDEN CHRIS CHAUDHARY 4 MP DISTINCTION
19 ALEXA ALIANA BEN 5 UP MERIT
20 CRYSTAL NATASHA BINTI JELLYSIUS 5 UP MERIT
21 NATELLEY PRUDENCE NICKO FREEDDLY 5 UP PARTICIPATION
22 FAITH SINUNDU DULAKIM 5 UP MERIT
23 VANESSA ABIGAYLE ANAK SONY EWAI 5 UP MERIT
24 MARIANNE ELEANNOR ERNEST 5 UP MERIT
25 EVA ALANA GOMIC 5 UP MERIT
26 AMANDA MYRA 6 UP DISTINCTION
27 MYRA GAIL PAUL 6 UP MERIT
28 RENEE GISELLE RODNEY 6 UP MERIT

Please follow and like us:

Leave a Reply