SMK SANZAC JUARA KESELURUHAN PINGAT EMAS PERTANDINGAN “PROJECT BASED LEARNING” 2018

Tarikh: 01 & 02 Ogos 2018

Tempat: SM Lok Yuk, Kota Kinabalu

Penganjur: SM Lok Yuk dan Pejabat Pendidikan Daerah

Peringkat: Daerah

Pencapaian: 4 Emas, 4 Perak dan 2 Gangsa

Bidang: Kurikulum

Peserta SMK SANZAC: 64

Nur Azima Binti Bidin; Mohd. Aliff Iman Bin Zakaria; Lisa Binti Ismail; Nursyazwani Binti Sabdani; Nur Zainab Binti Julniealam; Farah Nazurah Binti Mohd Adie; Murni Alia Binti Norismairwan; Anis Syahirah M.Safri; Siti Aima Binti Binsali; Azua Azzarina Binti Adnan ; Nur Syafiqah Najwa Binti Rosmaidi; Ella Elia Binti Basah; Muhammad Hasbi Bin Hassim; Nur Suhaila Binti Haji Azid; Merleana; Nur Erina Hazwanie Farahain Binti Azhar; Mohd Nurnizam Noordin; Siti Syafiqah Ahmad; Norsimah Razik; Alzimar Bin Ali; Athirah Mohd Zambri; Ahmad Akid Bin Mohammad Nazri; Halimaatussaadiah Binti Awang Herman; Aimi Khairunneisa Binti Mohd Zamani; Nur Sarhanisah Binti Mohd Salman; Muhammad Aiman Bin Jamaludin; Esther Vincent; Ferninah Kodi; Casey Akin; Muaikahh Binti Serang; Suanah; Mohd. Al’azim Bin Alfian; Mohamad Nizar Mustaqeem Bin Mazlan; Ag. Shahairel Bin Ag. Sulaiman; Siti Alia Maisara Binti Shahrulnizam; Hanisah Batrisyia Binti Durahman @ Ramlee; Mohamad Adeil Bin Usly; Muhammad Danial Aiman Bin Sinin; Nazim Alfie Bin Rosdy; Noor Ameera Binti Yusof; Nur Ain Awg Rosli; Mohd Jazry Bin Mohd Jayreh; Mohd Amil Khusairi Bin Abdul Ghani; Daniel Brandon Keong; Siti Aisyah Bt. Alam Shah; Romuald Nivel; Mohd Hariez Hakeem Bin Mohd Yasin; Shahrul Izzat Bin Siamat; Nor Nadia Shakira Binti Salehuddin ; Ahmad Al-Azdi Bin Ahmad Saidul ; Nur Aein Binti Ramli; Mohd Nurriezman Bin Gador; Norbayah Binti Amir Saba

Guru Pengiring: Dr. Shirley Tay Siew Hong, Hajah Noraini binti Abdullah, Ong Ai Chin, Norlyziah binti Ali Hussien, Suzanah Jumat, Nowenna Willie D. Tamsin, Quek Lee Sin, Mitchelle Perera,  Kuit Vui Ket, Lim Yi Wei

Pada 1 & 2 hb ogos, 10 pasukan dari sekolah kita telah menyertai pertandingan dan pameran project based learning peringkat daerah kota kinabalu yang dianjurkan oleh SM Lok Yuk dan PPD KK. Daripada 50 pasukan yang dipertandingkan, sekolah kita telah memenangi 4 emas, 4 perak dan 2 gangsa.

Anugerah Emas Kategori Umum dengan Projek Based Learning ‘Caring Hearts…Cleaner Society’

Anugerah Emas Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘Magic Rope’

Anugerah Emas Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘Garis Masa Kemerdekaan Negaraku’

Anugerah Perak Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘Barkan Curiosity’

Anugerah Perak Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘Dual Temp Bottle’

Anugerah Perak Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘Beat the Heat’

Anugerah Perak Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘Handy Man’

Anugerah Gangsa Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘For A Better Tomorrow: Q-Vase’

Anugerah Gangsa Kategori Subjek dengan Projek Based Learning ‘Poseidon 2.0’

Spread the love

Leave a Reply

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of