Informasi Unit PPD Kota Kinabalu

Ini adalah ruangan infomasi aktiviti, tugasan, pelaporan dan analisa maklumat setiap PPD Kota Kinabalu

  • Home
    Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
  • Categories
    Categories Displays a list of categories from this blog.
  • Tags
    Tags Displays a list of tags that have been used in the blog.
  • Bloggers
    Bloggers Search for your favorite blogger from this site.
  • Team Blogs
    Team Blogs Find your favorite team blogs here.
  • Login
    Login Login form

 

 

 

Majlis Penutupan Program IMAN dan PPDa bersama kerjasama pihak PEMADAM,AADK,Kastam dan Jabatan Kesihatan di SMK Inanam pada 24 Mei 2017.

Hits: 23
Rate this blog entry:
0
Continue reading 0 Comments
PROGRAM PERINGKAT PENCAPAIAN CATATAN

Kejohanan Bola Keranjang 15 Tahun Ke Bawah Piala Spitzer Kota Kinabalu 2015

29 Mac - 12 April 2015

Daerah

Pencapaian:

~ Kategori Lelaki – Johan

~ Kategori Perempuan – Johan

Chan Tze : terpilih sebagai pemain perempuan terbaik kejohanan.

Phan Wee Chen: terpilih sebagai pemain lekai terbaik kejohanan.

 
Kejohanan Ping Pong 2015 MSS Daerah Kota Kinabalu Sabah  29 - 30 Jan 2015

Daerah

Pencapaian:

~Perseorangan Lelaki - Johan, Naib Johan

~Beregu Lelaki – Johan, Naib JOhan

~Perseorangan Perempuan – Kedua

~Beregu Perempuan Johan

Calvin Tai :Beregu Johan

Aaron Tai : Perseorangan Johan, Beregu Tempat Pertama

Beh Jing Xiang: Perseorangan Naib Johan, Beregu Naib Johan

Jordon Fernandez: Naib Johan Beregu

Connie Leong: Perseorangan Naib Johan, dan Beregu Johan

Nicole Chang Wen Wen: Beregu Johan

Kejohanan Ping Pong 2015 MSS Daerah Kota Kinabalu Sabah

Pertandingan Bahas Bahasa Inggeris Ala Parlimen Sekolah Menengah Daerah Kota Kinabalu 2015

20 – 21 April 2015

Daerah

Pencapaian:

~Naib Johan

Dixon Philip Labadin     - 5A

Jonathan Ho Vui Vun     - 5A (Best Debater utk Preliminary, Quater and Semi-Final Round)

Aaron Yeap Wai Hung    - 3C

Jagdill Singh Sandhu       - 3C

Justin Ong Chin It            - 3C

Pertandingan Bahas Bahasa Inggeris Ala Parlimen Sekolah Menengah Daerah Kota Kinabalu 2015

  Kejohanan akuatik MSS Sabah 2015

10 -12 Februari  2015

Daerah

Pencapaian:

~6 Pingat Emas

~2 Pingat Perak

~4 Pingat gangsa

Jamie Chew (4T)

Lo Jun Yi (3K)

Kejohanan akuatik MSS Sabah 2015

Kejohanan Kapal Layar 16th City Day Open Regatta 2015

6- 8 Feb 2015

Daerah

Pencapaian:

~Tempat kedua – Optimist Div. A

~Tempat kedua – Optimist Overall

Gabrielle Mary Grace Yong Poquita (1C)

Kejohanan Kapal Layar 16th City Day Open Regatta 2015

Merentas Desa Peringkat Daerah Kota Kinabalu

17 Januari 2015

Daerah

Pencapaian:

~Tempat Ke-9 :  Kategori Perempuan B

Liyana Binti Mohd Ridhwan

Merentas Desa Peringkat Daerah Kota Kinabalu
Hits: 214
Rate this blog entry:
0
Continue reading 0 Comments

SM ST PETER TELIPOK

PROGRAM PERINGKAT PENCAPAIAN CATATAN

 

KRS

1.Perkhemahan

Pgkt Negeri

2. Perkhemahan pgkt Kebangsaan

Penyertaan

 

Penyertaan

30

 

1

 

PENGAKAP

Perkhemahan

‘Peace Camp’ pgkt daerah

 

Penyertaan

 

1

 

PUTERI ISLAM

 

Explorasi Qalbi pgkt daerah KK

 

Penyertaan

5

 

ST. JOHN

 

(1) Daerah

(2) Negeri

(3) Kebangsaan

 

Bertugas Rasmi

Persidangan

Persidangan

   

 25

 4

 3 

 

BOLA BALING

Zon 3

Daerah KK

Bahagian KK

Negeri

Kebangsaan

Johan (L)i/N.Johan(P)

Johan(L),Johan (P)

Johan(L),Johan(P)

N.Johan(L),N.Johan(P)

Belum bertanding

24 org

17 org

10 org

8 org

4 org

 

BOLA

SEPAK

 

Zon 3

 

Daerah KK

 

S.Final (15TKB)

Kum.(18TKB)

N.Johan

 

4 Terpilih

2 Terpilih

 

BOLA TAMPAR

 

Zon 3

Daerah KK

Bahagian

 

S/Final (L),Johan(P)

N.Johan

Johan

 

24 org

6 Terpilih

2 terpilih

 

TAEKWANDO

 

Daerah KK

 

1 Emas, 1 Gangsa

 

10 org

 

 

OLAHRAGA MSSD

 

 

 

Daerah KK

 

Bahagian KK

 

11 Keselurukan

( 3 E, 1 P, 2 G )

N.Johan Keseluruhan

( 1 G )

 

4 Terpilih

 

 

BAHASA CINA

  1. NEGERI

SAGUHATI

 

4

 

BI

 

  1. DAERAH

 

  1. DAERAH

 

  1. NEGERI

 

  1. KEBANGSAAN

 

  1. ENGLISH IN CAMP - 

    PENYERTAAN

  1. PUBLIC SPEAKING -

PENYERTAAN

  1. ENGLISH IN CAMP - 

   PENYERTAAN

  1. ENGLISH IN CAMP - 

        PENYERTAAN

4

1

1

1

  MATE & SAINS
  1. KEBANGSAAN
  2.  KUIZ KIMIA
   
  SENI & BUDAYA
  1. DAERAH

 

  1. NEGERI

 

  1. NEGERI

 

  1. KEBANGSAAN

 

 

  1. ANTARABANGSA
  1. JOHAN SEMARAK TEATER
  2. NAIB JOHAN VIDEO PENDEK
  3. KONSERT KDCA ISCEP
  4. BENGKEL KOREOGRAFI TARI ETNIK KREATIF
  5. LAYAK KE PERINGKAT FINAL ANTARABANGSA TARIAN ETNIK  KREATIF

3 ORG

 

3 ORG

 

5 ORG

 

10 ORG

20 ORG

Bengkel Koreografi Etnik Kebangsaan 10 org  
Persembahan Hari Sukan Sekolah Sekolah

20 org senamrobik

12 org pom-pom

 
Persembahan Hari AMC di MTIB Sekolah 10 org  
Semarak Teater Daerah

Johan Keseluruhan – Angelina, Victor Tonny, clemetine juniordan Daniel Eddilson

 Pelakon Wanita Terbaik Angelina Christy De Dominik

 
Semarak Teater Negeri Johan kumpulan ( 1 peserta) Angelina Christy De Dominik  
Semarak Tari Daerah Naib Johan  
Persembahan Konsert KDCA-ISCEP Negeri Nyanyian solo oleh Joeycie Join Binchos (High Silver),Nyanyian Duet oleh Joeycie dan Maybellina( Silver), Nyanyian Solo oleh Maybellina ( Silver), Nyanyian Solo oleh Chelsie Grace Rames ultimate Bronze , Muzik oleh Stanner Soh dan Steve Danny ( High Silver)  
Pertandingan Video Pendek anjuran UMS Negeri Naib Johan ( 3 org iaitu Fariz Haikal, Naternil Brendan dan Alvis Tsen)  
Pertandingan Pemilihan Folklore Kebangsaan Berjaya diplih layak ke peringkat akhir  
Mini Food Bazaar Sekolah Semua ahli kelab  
         

   

Hits: 199
Rate this blog entry:
0
Continue reading 0 Comments
PROGRAM PERINGKAT PENCAPAIAN CATATAN
KEJOHANAN MERENTAS DESA

Daerah

Bahagian

L : Penyertaan

P : Naib Johan, Ke-12

P : Ke-12

 
KEJOHANAN PING PONG

Daerah

LP : Naib Johan, Ke-3

LB : Naib Johan

PP : Ke-3

PB : Naib Johan

 
  Bahagian

LP : Naib Johan, Ke-4

LB : Johan

PP : Ke-3

PB : Naib Johan

 
  Negeri

LP : Johan

LB : Johan

LK : Johan

PK : Naib Johan

 
  Kebangsaan

LP8 akhir

LB: 16 akhir

 
KEJOHANAN CATUR

Daerah

Bahagian

L: Ke-6, P: Penyertaan

L: Ke-7

 
KEJOHANAN TENIS

Daerah

Negeri

Kebangsaan

LP: N.Johan & Ke-3

LB: Johan

Penyertaan

 

KEJOHANAN RENANG PERINGKAT UMUR NEGERI SABAH KE-18

Negeri P: Ke-3  
KEJOHANAN MEMANAH

Negeri

Kebangsaan

1 Emas,

3 Perak,

2 Gangsa

Penyertaan

 
KEJOHANAN GOLF

Bahagian

Negeri

kebangsaan

PP Ke 3

PP Ke 5

Penyertaan

 
TEMASYA BALAPAN&PADANG Penyertaan    
PERTANDINGAN BOLA SEPAK Penyertaan    
KEJOHANAN SKUASY

Bahagian

Negeri

P – Ke 3

P Johan

 
KEJOHANAN BOLA KERANJANG MINI PIALA DTK CHAU TET ON

Bahagian

L: Penyertaan

P: Enam  Akhir

 
SABAH INTER-CLUBS GYMNASTICS GRADING & COMPETITION Negeri 1 Perak & 3 Gangsa  

KEJOHANAN BADMINTON

Daerah

Bahagian

Negeri

LP- Penyertaan;

LB- Naib Johan;

PP- Ke-3;

PB-Naib Johan, Ke-3

LB: Ke-3

PB: Naib Johan

PB Ke 3

 
PERTANDINGAN BOLA KERANJANG MINI 3 ON 3 KUNG SHAN ALUMNI KK Daerah Penyertaan  
SABAH STATE TABLE TENNIS CHAMPIONSHIP Negeri LP Ke 2  
KEJOHANAN HOKI

Daerah

Bahagian

Negeri

Kebangsaan

Johan

Johan

Johan

penyertaan

 
SABAH JUNIOR CIRCUIT TOUR 2015 1ST LEG TENNIS TOURNAMENT Negeri LP Ke 2  
MARK PANG KA MIEW SABAH JUNIOR 1ST LEG TENNIS TOURNAMENT Negeri LP Naib Johan  
KEJOHANAN GIMNASTIK Daerah L: Johan  
KEJOHANAN GIMRAMA Negeri PP: GANGSA  
KEJOHANAN BOLA KERANJANG MINI PIALA HAIP LOONG Daerah

P: Johan

L: Ke-4

 
KEJOHANAN  AKUATIK Negeri Penyertaan  
KEJOHANAN  KAPAL LAYAR Negeri Penyertaan  
TEMASYA SUKAN SM KIAN KOK Daerah LP: Ketiga  
TEMASYA SUKAN SM TSHUNG TSIN Daerah Penyertaan  
GYMNASTICS ARTISTIC Daerah 4 Emas, 2 Perak, 6 Gangsa  
KEJOHANAN BADMINTON REMAJA KOTA KINABALU TERTUTUP Daerah

PP: Ke-3;

PB: N.Johan & Ke-3;

LB: Naib Johan

 
KEJOHANAN MEMANAH PELAPIS Daerah 1 Emas, 3 Perak  
KK TABLE TENNIS CHAMPIONSHIP Daerah P: Johan;  L: Johan  
GIMRAMA CLASSIFICATION & COMPETITION SIRI 1/2015 Daerah 2 Perak, 2 Gangsa & 1 Ke-5  
Hits: 217
Rate this blog entry:
0
Continue reading 0 Comments

SMK TEBOBON KOTA KINABALU SABAH

PROGRAM PERINGKAT PENCAPAIAN CATATAN
Kejohanan Balapan dan Padang acara Lompat Tinggi P18TKB Daerah Perak  
Kejohanan Balapan dan Padang acara Rejam Lembing  L15TKB Daerah Perak  
Kejohanan Balapan dan Padang acara 800M L18tkb Daerah Ketiga  
Kejohanan Balapan dan Padang acara  110M lari berpagar L15TKB Daerah Ketiga  
Kejohanan Merentas Desa Daerah Kota Kinabalu 2015 Daerah Penyertaan  
Kejohanan Balapan dan Padang MSSDKK 2015 Daerah SMK Tebobon  tempat ke-12/26  
Kejohanan  Bola Baling L18TKB

Zon

Daerah

Bahagian

Negeri

Naib Johan

Johan

Johan

Naib Johan

4 pemain

2 pemain

1 pemain

Kejohanan Bola Baling P18TKB Zon Penyertaan  
Kejohanan Sepak Takraw

Daerah

Bahagian

Penyertaan  
Kejohanan  Bola Sepak L15TKB

Zon

Daerah

Bahagian

Ketiga  
Kejohanan  Bola Sepak L18TKB

Zon

Daerah

Bahagian

Johan

Johan

Johan

 
Kejohanan Bola Tampar  Lelaki dan Perempuan 18TKB Zon Penyertaan  
Kejohanan Boling Ten Pin

Zon

Daerah

Bahagian

 

Laufazillah

Mewikili ke peringkat Bahagian Barat

Kejohanan   Catur L15TKB dan L18TKB

Daerah

bahagian

Ketiga  
Kejohanan Tenis

Daerah

bahagian

   
Kejohanan Hoki L18 dn P18 zon Penyertaan  
Majlis Tilawah Al-Quran Ketiga (Tilawah Al-Quran) Ketiga (Tilawah Al-Quran)  
Pertandingan Forum Remaja Daerah

Penyertaan

11/15

 
Pesta Pantun Sekolah  Menengah Daerah Penyertaan  
Majlis Ihtifal Sekolah menengah Aliran Agama Daerah Penyertaan  
Pertandingan Bahas Ala Parlimen Daerah Penyertaan  
Kem Muzik Negeri Negeri  
Kursus Semarak Teater Daerah Penyertaan  
Program English in Camp Daerah Penyertaan  

 

 

 

Hits: 248
Rate this blog entry:
0
Continue reading 0 Comments
Go to top
Portal Diselia Oleh Unit Pengurusan Maklumat & ICT